W Kijowie nadal trwa odgruzowywanie budynku mieszkalnego zniszczonego podczas zmasowanego rosyjskiego nocnego ataku. Zginęło w nim osiem osób, a 45 odniosło rany. Piątek ogłoszono w mieście dniem żałoby. Korespondentka rosyjskojęzycznego portalu TVP Vot Tak dotarła na miejsce uderzenia i porozmawiała z mieszkańcami.