Dziś pod kierownictwem szefa Sztabu Generalnego Białorusi, jednostki wojskowe rozpoczęły szkolenie dotyczące bojowego użycia broni i materiałów jądrowych — poinformowało Ministerstwo Obrony w Mińsku.