Minister spraw zagranicznych Litwy Kęstutis Budrys oświadczył publicznie na antenie LRT, że Wilno prowadzi dialog z Waszyngtonem w sprawie tranzytu objętych sankcjami UE białoruskich nawozów potasowych.